Tikėjimas keičia gyvenimus. Nuo nevilties ir nesugebėjimo išpildyti savo potencialą mus apsaugo žinojimas, kad kažkas mumis tiki labiau nei mes tikime savimi pačiais
                                                                                                                                                                                                                          R. Feuersteinas

feuerstein
AYUS – Feuerstein Instituto autorizuotas mokymų centras Lietuvoje 

Skaityti daugiau...

  • Kai atrandi savo kelią, toliau jau kelias veda tave (V. Tarasov)

Esminis gyvenimo kokybės ir laimės rodiklis – gebėjimas gyventi ir veikti su įkvėpimu. Tačiau tam turime pažinti save, atrasti savo pašaukimą, išsiugdyti savo charakterį - tai pagrindiniai žmogaus gyvenimo klausimai. Tie, kas jų svarbą suvokia jaunystėje, turi dideles galimybes gyventi tikrą, įdomų, darnų, sąmoningą gyvenimą ir veikti, kurti dirbti su džiaugsmu. Ugdymo karjerai programa SKIRTA PARUOŠTI ŽMOGŲ SĖKMINGAI KARJERAI ir SAVIREALIZACIJAI greitai kintančiame pasaulyje.

Skaityti daugiau...

Programa parengta pagal Oksfordo universiteto psichologų asociacijos parengtą knygą ir metodikas "24 charakterio stiprybės ir vertybės" (Christopher Peterson and Martin e. p. Seligman "Character Strengths and Virtues").

Programoje naudojami „VIA Institute for charakter" mokslininkų (psichologų ir sociologų) komandos išanalizuotas senovės kultūrų palikimas, tokių, kaip Kinijos kultūra, paremta Konfucijaus vertybėmis, Taoistų vertybės, Pietų Azijos kultūros ir Budizmo vertybės, Hindu Vedinės vertybės, Vakarų kultūrose Atėnų vertybės, Judėjų-Krikščioniškosios vertybės, Islamo vertybės.

Skaityti daugiau...